FEFRIGA - Federación de Frisona Galega
  PRESENTACIÓN
  BRANCO E NEGRO
  ACTIVIDADES E RESULTADOS
  LIBRO XENEALÓXICO
  NOTICIAS E AVISOS
  ACCESOS RÁPIDOS
  MENÚ COMPLETO
  INICIO


Memoria Fefriga 2014


Política de privacidad
Rúa Melide 25-27 Bajo
15705 Santiago de C.
A Coruña - España
Tfno./Fax: + 34 981 573 879
+ 34 981 573 775



Galego Español

XXV CONCURSO DE XÓVENES MANEXADORES SEMANA VERDE 2009 "MEMORIAL LUIS LOUZAO"


Silleda, 14 de Xuño de 2009, no Recinto Ferial Semana Verde de Galicia e xulgado por Dn. Jaume Serrabassa Vila, Xuiz Internacional de CONAFE, e coa participación de 15 xóvenes nas distintas categorías e seccións, recóllense as súas colocacións como segue:
CATEGORIA INFANTIL

SECCIÓN 1ª (ATA 9 ANOS)
1º - XOAN MANUEL DONO LÓPEZ – GAND. DONO – FRADES – A CORUÑA
2º- JORGE VÁZQUEZ CUÑARRO – GAND. CAPÓN – CHANTADA - LUGO
3º- NAÍM RODRÍGUEZ SUÁREZ – SILLEDA - PONTEVEDRA


SECCIÓN 2ª e 3ª (DE 9 ANOS A 14 ANOS AMBOS INCLUSIVE)
1º - MARIA MANTEIGA RODRIGUEZ – GAND. MANTEIGA – VILA DE CRUCES - PO
2º - CRISTINA GONZÁLEZ ABELEDO – GAND. O PAZO – LALÍN – PONTEVEDRA
3º - AVELINO SOUTO ROZADOS – GAND. MIDÓN – LALÍN - PONTEVEDRA


SECCIÓN 4ª CAMPIONATO INFANTIL
CAMPION MARIA MANTEIGA RODRIGUEZ – VILA DE CRUCES - PO
SUBCAMPION CRISTINA GONZÁLEZ ABELEDO – LALÍN – PONTEVEDRA
AVELINO SOUTO ROZADOS – GAND. MIDÓN – LALÍN - PONTEVEDRA
XOAN MANUEL DONO LÓPEZ – GAND. DONO – FRADES – A CORUÑA
JORGE VÁZQUEZ CUÑARRO – GAND. CAPÓN – CHANTADA - LUGO
NAÍM RODRÍGUEZ SUÁREZ – SILLEDA - PONTEVEDRA

CATEGORIA JUNIOR


SECCIÓN 5ª (DE 15 A 17 ANOS AMBOS INCLUSIVE)
1º - ÁGUEDA CAPÓN FERNÁNDEZ – CASA CAPÓN – CHANTADA - LUGO
2º - JOSE ALBERTO IGLESIA VILA –SAT REY DE MIÑOTELO – A PASTORIZA - LUGO
3º - RUBÉN PENA MIDÓN – GAND PENA MIDÓN – BOQUEIXÓN- A CORUÑA
4º - ROCIO MANTEIGA RODRIGUEZ – GAND. MANTEIGA – VILA DE CRUCES - PO


SECCIÓN 6ª (DE 18 A 25 ANOS AMBOS INCLUSIVE)
1º - IVAN LÓPEZ LOPEZ – CASA NOVELLE – PARADELA - LUGO
2º - IVAN FERREIROS SEÑOR – CASA GRANDE S.C. – A PASTORIZA - LUGO
3º - ROI CAPON FERNÁNDEZ – CASA CAPON – CHANTADA - LUGO
4º - JOSÉ Mª PÉREZ GARCÍA – GANDERÍA PÉREZ, SC – PALAS DE REI - LUGO
5º - ALBA ÁLVAREZ NÚÑEZ – GANDERÍA SILVELA – VEGADEO – ASTURIAS


SECCIÓN 7ª CAMPIONATO JUNIOR SEMANA VERDE 2009
CAMPION ÁGUEDA CAPÓN FERNÁNDEZ – CASA CAPÓN – CHANTADA (LU)
SUBCAMPION IVAN LÓPEZ LOPEZ – CASA NOVELLE – PARADELA - LUGO
IVAN FERREIROS SEÑOR – CASA GRANDE S.C. – A PASTORIZA - LUGO
JOSE ALBERTO IGLESIA VILA –SAT REY DE MIÑOTELO – A PASTORIZA - LUGO




R/ Melide 25-27 Baixo - 15705 Santiago de C. - A Coruña - España
Tfno./Fax: + 34 981 573 879 + 34 981 573 775
Xunta de Galicia
Diseño web de Lugonet