CONCURSO INTERNACIONAL DA
RAZA FRISONA "FEFRIGA 2015"
Silleda, 20 ó 21 de Febreiro de 2015
RESULTADOS
Concurso Internacional | Concurso Autonómico
SECCIÓN 1: TERNERAS DE 5 A 7 MESES
  Nº CAT PREMIO  
0114
1 º NOME: PEREJIL TRILITRONA ET
RAZÓN SOCIAL: GRANJA PEREJIL "EL MACHO" (SELAYA-CANTABRIA)
PAI: PINE-TREE SID ET
0113
2 º NOME: POZOSAA DOORMAN 2311 RUANDA
RAZÓN SOCIAL: CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: VAL-BISSON DOORMAN ET
0110
3 º NOME: CAPON-HOLSTEIN LEE MERKEL
RAZÓN SOCIAL: CASA CAPÓN (CHANTADA-LUGO)
PAI: COMESTAR LEE ET
0111
4 º NOME: CID BRADY GLACIELA
RAZÓN SOCIAL: SC GANDEIRIA CID (BARREIROS-LUGO)
PAI: BUTZ-BUTLER ATWOOD BRADY ET
0115
5 º NOME: REY 645 MARTINA AIRINTAKE ET
RAZÓN SOCIAL: SAT REY DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: BOLDI VSG AIRINTAKE ET


SECCIÓN 2: TERNERAS DE 8 A 10 MESES
  Nº CAT PREMIO  
0221
1 º NOME: CUDAÑA APPLE EXPLODE ET
RAZÓN SOCIAL: CUDAÑA (VALDALIGA-CANTABRIA)
PAI: WABASH-WAY EXPLODE ET
0220
2 º NOME: CUDAÑA AKIRA WINDHAMMER ET
RAZÓN SOCIAL: CUDAÑA (VALDALIGA-CANTABRIA)
PAI: GILLETTE WINDHAMMER ET
0218
3 º NOME: MANTEIGA AIRLIFT CLAUDIA
RAZÓN SOCIAL: GANADERIA MANTEIGA, SC (VILA DE CRUCES-PONTEVEDRA)
PAI: CANYON-BREEZE AT AIRLIFT ET
0208
4 º NOME: POZOSAA GOLDWYN 0892 CAMILA ET
RAZÓN SOCIAL: CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: BRAEDALE GOLDWYN
0204
5 º NOME: CID DELTA ATICA
RAZÓN SOCIAL: SC GANDEIRIA CID (BARREIROS-LUGO)
PAI: MR HOVDEN DELTA ET


SECCIÓN 3: TERNERAS DE 11 A 13 MESES
  Nº CAT PREMIO  
0303
1 º NOME: BADIOLA YORICK KENTUCHY
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: MARS YORICK
0318
2 º NOME: PEREJIL PASAPURE
RAZÓN SOCIAL: GRANJA PEREJIL "EL MACHO" (SELAYA-CANTABRIA)
PAI: VAL-BISSON DOORMAN ET
0307
3 º NOME: POZOSAA FEVER 7149 MADIA
RAZÓN SOCIAL: CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: CRACKHOLM FEVER ET
0319
4 º NOME: 408
RAZÓN SOCIAL: ENCANTO NATURAL- AGRO-PECUARIA LDA. (PONTE DE LIMA-VIANA DO CASTELO)
PAI: CASCINA GIOBBI ZELGADIS
0305
5 º NOME: A VEREDA FEVER ROMEA
RAZÓN SOCIAL: SAT A VEREDA (CASTRO DE REI-LUGO)
PAI: CRACKHOLM FEVER ET


SECCIÓN 4: TERNERAS DE 14 A 16 MESES
  Nº CAT PREMIO  
0412
1 º NOME: POZOSAA ATWOOD 7128 TAMARA
RAZÓN SOCIAL: CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: MAPLE-DOWNS-I G W ATWOOD ET
0413
2 º NOME: CAMPA MASCALESE VALIOSA
RAZÓN SOCIAL: SAT A CAMPA (CURTIS-A CORUÑA)
PAI: ZANI BOLTON MASCALESE ET
0407
3 º NOME: BADIOLA AIRLIFT KENDA
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: CANYON-BREEZE AT AIRLIFT ET
0408
4 º NOME: PEREIRA BRAXTON LARA
RAZÓN SOCIAL: SOC. AGRO-PEC VILAS BOAS & PEREIRA LDA. (PONTE DE LIMA-VIANA DO CASTELO)
PAI: REGANCREST S BRAXTON
0409
5 º NOME: CAPON-HOLSTEIN BRAWLER LAURA
RAZÓN SOCIAL: CASA CAPÓN (CHANTADA-LUGO)
PAI: GEN-I-BEQ BRAWLER ET


SECCIÓN 5: NOVILLAS DE 17 A 19 MESES
  Nº CAT PREMIO  
0512
1 º NOME: TIZON ROSI BRAXTON SS BLANCO
RAZÓN SOCIAL: BLANCO and SS (LALÍN-PONTEVEDRA)
PAI: REGANCREST S BRAXTON ET
0508
2 º NOME: REY 616 MATA BRADNICK
RAZÓN SOCIAL: SAT REY DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: REGANCREST-GV S BRADNICK ET
0501
3 º NOME: POZOSAA WINDBROOK 7127 SONIA
RAZÓN SOCIAL: CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: GILLETTE WINDBROOK ET
0506
4 º NOME: BADIOLA LAUTHORITY MORUCHA
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: COMESTAR LAUTHORITY ET
0510
5 º NOME: IESSI MASCALESE LEZNA
RAZÓN SOCIAL: CUDAÑA (VALDALIGA-CANTABRIA)
PAI: ZANI BOLTON MASCALESE ET


SECCIÓN 6: NOVILLAS DE 20 A 22 MESES
  Nº CAT PREMIO  
0606
1 º NOME: BADIOLA ATWOOD KAROLA
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: MAPLE-DOWNS-I G W ATWOOD ET
0607
2 º NOME: BADIOLA ATWOOD KEDHIRA
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: MAPLE-DOWNS-I G W ATWOOD ET
0610
3 º NOME: CASA-NOVA DELIA FEVER 943
RAZÓN SOCIAL: CASA NOVA (MESÍA-A CORUÑA)
PAI: CRACKHOLM FEVER ET
0603
4 º NOME: CUDAÑA CLARA WINDBROOK
RAZÓN SOCIAL: CUDAÑA (VALDALIGA-CANTABRIA)
PAI: GILLETTE WINDBROOK ET
0602
5 º NOME: QR CACUN ESPINA
RAZÓN SOCIAL: QUINTA DO RIO (CANTANHEDE-COIMBRA)
PAI: LARCREST CANCUN


SECCIÓN 7: NOVILLAS DE 23 A 26 MESES
  Nº CAT PREMIO  
0707
1 º NOME: PONDEROSA STANLEYCUP ALXINA ET
RAZÓN SOCIAL: SOC. AGR. BALAZEIRO DO SOBRADO LDA. (VILA DO CONDE-PORTO)
PAI: GILLETTE STANLEYCUP
0706
2 º NOME: PEREJIL CLAMORES ET
RAZÓN SOCIAL: GRANJA PEREJIL "EL MACHO" (SELAYA-CANTABRIA)
PAI: MR CHASSITY GOLD CHIP ET
0702
3 º NOME: RETO PICOLA SID
RAZÓN SOCIAL: SDAD. COOP. RETO A LA ESPERANZA (ESCOBEDO DE VILLAFUFRE-CANTABRIA)
PAI: PINE-TREE SID ET
0708
4 º NOME: VILARMOR YORICK ELIDA 6423
RAZÓN SOCIAL: GANDEIRIA VILARMOR, S.C. (ORTIGUEIRA-A CORUÑA)
PAI: MARS YORICK
0704
5 º NOME: BLANCO CALLA
RAZÓN SOCIAL: BLANCO (LALÍN-PONTEVEDRA)
PAI: PICSTON SHOTTLE ET


SECCIÓN 11: TERNERA CAMPEONA INTERNACIONAL "GANDAGRO '15"
  Nº CAT PREMIO  
0412
Campeona
NOME: POZOSAA ATWOOD 7128 TAMARA
RAZÓN SOCIAL: CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: MAPLE-DOWNS-I G W ATWOOD ET
0303
Subcampeona
NOME: BADIOLA YORICK KENTUCHY
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: MARS YORICK


SECCIÓN 12: NOVILLA CAMPEONA INTERNACIONAL "GANDAGRO '15"
  Nº CAT PREMIO  
0606
Campeona
NOME: BADIOLA ATWOOD KAROLA
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: MAPLE-DOWNS-I G W ATWOOD ET
0512
Subcampeona
NOME: TIZON ROSI BRAXTON SS BLANCO
RAZÓN SOCIAL: BLANCO and SS (LALÍN-PONTEVEDRA)
PAI: REGANCREST S BRAXTON ET


SECCIÓN 13: NOVILLA GRAN CAMPEONA INTERNACIONAL "GANDAGRO '15"
  Nº CAT PREMIO  
0412
Gran Campeona
NOME: POZOSAA ATWOOD 7128 TAMARA
RAZÓN SOCIAL: CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: MAPLE-DOWNS-I G W ATWOOD ET
0303
Reserva Gran Campeona
NOME: BADIOLA YORICK KENTUCHY
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: MARS YORICK


SECCIÓN 14: VACA JOVEN LACTACIÓN ATA 30 MESES
  Nº CAT PREMIO  
1411
1 º
mellor ubre
NOME: BOS CID ATWOOD MONI ET
RAZÓN SOCIAL: SC GANDEIRIA CID (BARREIROS-LUGO)
PAI: MAPLE-DOWNS-I G W ATWOOD ET
1405
2 º NOME: POZOSAA SID 3287 SONJA
RAZÓN SOCIAL: CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: PINE-TREE SID ET
1409
3 º NOME: BOUDOIS BALADA GOLD. SS BLANCO
RAZÓN SOCIAL: BLANCO and SS (LALÍN-PONTEVEDRA)
PAI: BRAEDALE GOLDWYN
1403
4 º NOME: REY 593 DINIA ATWOOD ET
RAZÓN SOCIAL: SAT REY DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: MAPLE-DOWNS-I G W ATWOOD ET
1407
5 º NOME: CUDAÑA AGUA LAUTHORITY
RAZÓN SOCIAL: CUDAÑA (VALDALIGA-CANTABRIA)
PAI: COMESTAR LAUTHORITY ET


SECCIÓN 15: VACA JOVEN LACTACIÓN DE 30 A 36 MESES
  Nº CAT PREMIO  
1501
1 º NOME: POZOSAA SID 3322 BARBIE
RAZÓN SOCIAL: CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: PINE-TREE SID ET
1508
2 º
mellor ubre
NOME: BADIOLA ATWOOD MEGANDROID
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: MAPLE-DOWNS-I G W ATWOOD ET
1510
3 º NOME: BLANCO MELIS
RAZÓN SOCIAL: BLANCO (LALÍN-PONTEVEDRA)
PAI: A-L-H AMSTERDAM
1509
4 º NOME: PEREIRA SANCHEZ MARA
RAZÓN SOCIAL: SOC. AGRO-PEC VILAS BOAS & PEREIRA LDA. (PONTE DE LIMA-VIANA DO CASTELO)
PAI: GEN-MARK STMATIC SANCHEZ
1506
5 º NOME: REY 575 TARTA SID
RAZÓN SOCIAL: SAT REY DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: PINE-TREE SID ET


SECCIÓN 16: VACA INTERMEDIA EN LACTACIÓN (3 AÑOS)
  Nº CAT PREMIO  
1612
1 º
mellor ubre
NOME: BADIOLA DAMION KELY
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: ERBACRES DAMION
1609
2 º NOME: BLANCO LEONA
RAZÓN SOCIAL: BLANCO (LALÍN-PONTEVEDRA)
PAI: ERBACRES DAMION
1614
3 º NOME: CID AFTERSHOCK MATICA
RAZÓN SOCIAL: SC GANDEIRIA CID (BARREIROS-LUGO)
PAI: MR ATLEES SHT AFTERSHOCK ET
1610
4 º NOME: MANTEIGA ALEXANDER EVY
RAZÓN SOCIAL: GANADERIA MANTEIGA, SC (VILA DE CRUCES-PONTEVEDRA)
PAI: GOLDEN-OAKS ST ALEXANDER ET
1613
5 º NOME: MANTEIGA SHOTTLE LUNA
RAZÓN SOCIAL: GANADERIA MANTEIGA, SC (VILA DE CRUCES-PONTEVEDRA)
PAI: PICSTON SHOTTLE ET


SECCIÓN 17: VACA INTERMEDIA EN LACTACIÓN 4 AÑOS
  Nº CAT PREMIO  
1702
1 º
mellor ubre
NOME: BADIOLA SHOTTLE MEGADONNA ET
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: PICSTON SHOTTLE ET
1701
2 º NOME: BOS REY 533 MARTA SANCHEZ ET
RAZÓN SOCIAL: SAT REY DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: GEN-MARK STMATIC SANCHEZ
1703
3 º NOME: CUDAÑA SRHEK CHICAGO
RAZÓN SOCIAL: CUDAÑA (VALDALIGA-CANTABRIA)
PAI: CROCKETT CHICAGO
1706
4 º NOME: BLANCO LAURIE SHEIK LAUSI
RAZÓN SOCIAL: BLANCO (LALÍN-PONTEVEDRA)
PAI: GOLDEN-OAKS ST ALEXANDER ET


SECCIÓN 18: VACA ADULTA LACTACIÓN DE 5 AÑOS
  Nº CAT PREMIO  
1805
1 º
mellor ubre
NOME: BADIOLA DAMION KOKETA
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: ERBACRES DAMION
1807
2 º NOME: CID GOLDWYN GRISELDA
RAZÓN SOCIAL: SC GANDEIRIA CID (BARREIROS-LUGO)
PAI: BRAEDALE GOLDWYN
1806
3 º NOME: POZOSAA SEPTEMBER 6821 RULA
RAZÓN SOCIAL: CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: PURSUIT SEPTEMBER STORM ET
1804
4 º NOME: CID GOLDWYN MATIGUEIRA ET
RAZÓN SOCIAL: SC GANDEIRIA CID (BARREIROS-LUGO)
PAI: BRAEDALE GOLDWYN
1802
5 º NOME: BOS CID SHOTTLE LANA ET
RAZÓN SOCIAL: SC GANDEIRIA CID (BARREIROS-LUGO)
PAI: PICSTON SHOTTLE ET


SECCIÓN 19: VACA ADULTA LACTACIÓN DE 6 AÑOS O MÁS
  Nº CAT PREMIO  
1904
1 º
mellor ubre
NOME: BADIOLA GOLDWYN MEGATE I ET
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: BRAEDALE GOLDWYN
1905
2 º NOME: REY 454 ROSITA GOLDWYN
RAZÓN SOCIAL: SAT REY DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: BRAEDALE GOLDWYN
1901
3 º NOME: MANTEIGA DANCER RULA
RAZÓN SOCIAL: GANADERIA MANTEIGA, SC (VILA DE CRUCES-PONTEVEDRA)
PAI: A.L.H. DANCER ET
1903
4 º NOME: BLANCOH. DANCER LEIRE
RAZÓN SOCIAL: BLANCO (LALÍN-PONTEVEDRA)
PAI: A.L.H. DANCER ET
1902
5 º NOME: CUDAÑA VALKIRIA JAYZ
RAZÓN SOCIAL: CUDAÑA (VALDALIGA-CANTABRIA)
PAI: HORNLAND JAYZ ET


SECCIÓN 24: VACA JOVEN CAMPEONA INTERNACIONAL "GANDAGRO '15"
  Nº CAT PREMIO  
1411
Campeona
NOME: BOS CID ATWOOD MONI ET
RAZÓN SOCIAL: SC GANDEIRIA CID (BARREIROS-LUGO)
PAI: MAPLE-DOWNS-I G W ATWOOD ET
1405
Subcampeona
NOME: POZOSAA SID 3287 SONJA
RAZÓN SOCIAL: CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: PINE-TREE SID ET


SECCIÓN 25: VACA INTERMEDIA CAMPEONA INTERNACIONAL "GANDAGRO '15"
  Nº CAT PREMIO  
1702
Campeona
NOME: BADIOLA SHOTTLE MEGADONNA ET
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: PICSTON SHOTTLE ET
1612
Subcampeona
NOME: BADIOLA DAMION KELY
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: ERBACRES DAMION


SECCIÓN 26: VACA ADULTA CAMPEONA INTERNACIONAL "GANDAGRO '15"
  Nº CAT PREMIO  
1805
Campeona
NOME: BADIOLA DAMION KOKETA
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: ERBACRES DAMION
1904
Subcampeona
NOME: BADIOLA GOLDWYN MEGATE I ET
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: BRAEDALE GOLDWYN


SECCIÓN 27: VACA GRAN CAMPEONA INTERNACIONAL "GANDAGRO '15"
  Nº CAT PREMIO  
1805
Gran Campeona
NOME: BADIOLA DAMION KOKETA
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: ERBACRES DAMION
1702
Reserva Gran Campeona
NOME: BADIOLA SHOTTLE MEGADONNA ET
RAZÓN SOCIAL: BADIOLA HOLSTEIN (GOZÓN-ASTURIAS)
PAI: PICSTON SHOTTLE ET


SECCIÓN 29: MEJOR CRIADOR INTERNACIONAL GANDAGRO 15
Nº CAT PREMIO  
CAMPIÓN
1 º BADIOLA HOLSTEIN
GOZÓN
ASTURIAS
 
SUBCAMPIÓN
2 º BLANCO
LALÍN
PONTEVEDRA